אני חייב להחמיא לך

המאמר הבא מוקדש לסרטון מדהים שמצאתי ברשת והייתי חייב לשתף אותך בו, הסרטון נמצא מייד בסוף המאמר.

מתי פעם אחרונה קיבלת מחמאה שבאה מהלב?

מתי פעם אחרונה נתת מחמאה שהתכוונת אליה?


היכולת להחמיא

היכולת להחמיא לאדם היא אחת הדרכים להפוך את עצמך לסיפור הצלחה, וזאת מעבר לסיפוק האדיר שנוצר בעקבות החיוך של אותו אדם שקיבל את המחמאה שלך.

לתת מחמאה זה קל, זה חינם וזה עושה עבודה מעולה בין אם מדובר בצורך לעודד רוחו של אדם, כדי "לשבור את הקרח" או סתם לתת הרגשה טובה (למה לא בעצם?).

השפעת המחמאה שנתת היא הרבה יותר גדולה משנהוג לחשוב, במיוחד אם מדובר באנשים איתם אתה מבלה את מרבית זמנך - זה יכול להיות ההבדל בין לחיות בסביבה מדכאת לסביבה משמחת!


חשוב על כך, נכנסת למשרד בבוקר ודבר ראשון שעשית זה לומר לעמיתך: "בוקר טוב, את/ה נראה/ית פשוט נפלא היום!" או "היי, הדו"ח שהגשת אתמול היה פשוט מעולה ומקצועי" או "מה המצב, איזה כייף לראות אותך על הבוקר"... אתה כמובן מוזמן להוסיף כיד הדמיון.

עכשיו חשוב איך יראה המשך היום...

חשוב איך יראה יומו של אדם זר לחלוטין אחרי שהחמאת לו?


גם לך מגיעה מחמאה!

אתה כאן קורא ולומד איך להפוך לסיפור הצלחה, לומד על כוחה של מחמאה וזה אומר עליך שאתה אדם חרוץ, רציני, שרוצה להתקדם בחייו ולהשפיע לטובה על אנשים אחרים.

אם קיבלת למשל את המאמר הזה במייל מחבר זה פשוט ענק, זה אומר שאתה כנראה אדם נהדר כי עובדה שאדם אחר חשב עליך ורצה לשתף אותך. לא היית מקבל את זה אם הוא היה שונא אותך נכון?


אם אתה מתכוון לשלוח את המאמר הזה לחבר אתה ללא ספק אדם נפלא! הרי רק אדם נפלא כמוך ירצה לשתף את חבריו במידע מעניין שמצא, במידע שעשוי לסייע להם לחיות בסביבה מפרגנת וחיובית.


רק אדם נפלא - כמוך, ירצה להפיץ הלאה את הבשורה "מחמאה זה טוב לבריאות!" :)

לסיום, לך רק נותר לצפות בסרטון שצפו בו למעלה מ- 10 מליון צופים, אני מקווה שתהנה ממנו לא פחות ממני:

אני מזמין אותך להחמיא לאנשים, אני מזמין אותך להחמיא לעצמך!

---

לקבלת עדכונים מיד כשמתפרסם מאמר חדש: הרשמה לניוזלטר - נפתח בחלון חדש

חזרה למגזין על סדר היום

למאמר הבא: אמונה

למאמר הקודם: צדקה זה לא רק כסף

הרצאות וידאו

פיתוח אישי - הקורס המרכזי